4Life MLM tinklinis marketingas

Jūsų galimybės su kompanija 4Life Research

4Life MLM tinklinis marketingas

Tinklinio marketingo privalumai:

• Galimybė turėti savo nuosavą verslą

• Minimalios laiko ir pinigų investicijos

• Minimalios papildomos išlaidos

• Neribotos finansinės galimybės, ir svarbiausia....

• Galimybė turėti pajamas (pajamos gali būti labai solidžios, ir svarbiausia, jos gali tapti stabiliu ir ilgalaikiu finansiniu pamatu.)

Kodėl 4Life pasirinko tinklinį marketingą

Išdirbę 11 metų sėkmingose tinklinio marketingo kompanijose, Deividas bei Bianka tikrai žinojo, kad teisingas tinklinio marketingo taikymas leis jiems sujungti unikalų produktą su galimybe pasiekti neribotą finansinę sėkmę. Lisonbi pora norėjo, jog platintojai gautų galimybę ne tik pagerinti savo sveikatą, bet taip pat ir įgytų finansinę nepriklausomybę. Jie norėjo pagerinti kiekvieną gyvenimo aspektą.

Kodėl mes renkamės 4Life ?

Mes žinome, kad 4Life nėra vienintelė tinklinio marketingo kompanija, bet yra geriausia, ir štai kodėl:

1. Patikimumas. Žurnalo Inc. duomenimis 4Life užėmė 15-ą vietą tarp sparčiausiai besivystančių privataus kapitalo kompanijų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Argi tai nėra patikimumo garantas?

2. Stabili praeitis, dabartis bei ateitis. Dešimtmetė sėkmės istorija kalba pati už save. Tuomet kai daugelis kompanijų mažina gamybos apimtis ir užleidžia savo pozicijas, 4Life muša pardavimų rekordus bei atidaro ofisus vis naujose pasaulio šalyse.

3. Dėmesis į ateitį. 4Life veikla yra nukreipta į žmonių sveikatos stiprinimą, ir mokslininkų komanda, dirbančių tyrimų ir vystymo departamente, nuolatos ieško naujas paskutinių šiuolaikinio mokslo pasiekimų savo veikloje panaudojimo galimybes.

4. Nuopelnų pripažinimas. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs skiriate darbui kompanijoje visą savo laiką ar tik jo dalį, kompanija visuomet pasiruošusi pripažinti kiekvieną Jūsų žingsnį sėkmės link.
 
5. Profesionali administracijos komanda. Administracijos komanda turi daugiau negu 100 metų darbo patirties tinklinio marketingo bei maisto papildų sferoje.

6. Idealus išmokų planas. Planas Life RewardsTM dosniai atlygina kiekvienam, pradedant naujais bei dalinai dirbančiais platintojais, ir baigiant patyrusiais profesionalais.

7. Patentuoti bei užsirekomendavę produktai.

Atlikti tyrimai patvirtino, kad 4Life Transfer Factor yra geriausi imuninės sistemos palaikymo produktai. Kompanija užpatentavo savo unikalias produktų formules bei jų gamybos procesus, ir laukia naujų patentų. Dėka ilgamečių mokslinių paieškų, daugybės klinikinių tyrimų bei geriausių medikų ir moklsininkų įtraukimo į veiklą, 4Life mokslas kalba pats už save.
Apie ką tai byloja?
Tuo metu, kai dauguma kompanijų užsidaro net nepradėję dirbti, 4Life išsiskiria patikimumu, aukšta kokybe, patyrusia vadovybe ir pavyzdinga įžvalga. Siedami savo ateitį su 4Life, galite drąsiai žengti sėkmės link.
Kompanija sveikatos produktų rinkoje įsitvirtino ilgam, ir pardavimų apimtys labai sparčiai auga.

Planas 4Life RewardsTM

Jei Jūs nagrinėjote kitų tinklinio marketingo kompanijų veiklą, tai galėjote pastebėti, jog vienų kompanijų išmokų planai yra dosnūs naujokams... kitos kompanijos dosniai išmoka tinklinio marektingo profesionalams.

Išmokų planas 4Life dosniai išmoka visiems... ir tai yra jo privalumas lyginant jį su kitų kompanijų planais.

Subalansuotas planas – patrauklus planas. Tai reiškia, kad išmokas gali gauti kiekvienas platintojas, esantis bet kuriame lygmenyje. Darbui 4Life galima skirti tik dalį savo laiko. Galima skirti visą laiką ir gauti maksimalius bonusus. O galima tik nemokamai gauti produktus. Nepriklausomai nuo pasirinkto kelio, Jūs gausite dosnią išmoką.

Kompanija siūlo dosniausias išmokas šioje srityje - iki 64 procentų. Išmokos vykdomos kiekvieną mėnesį ir siūlo:

- greitas išmokas Rapid Rewards: 25 procentus nuo pirmojo kiekvieno  naujo platintojo užsakymo,  kurį Jūs asmeniškai pakvietėte į kompaniją. Kuo didesnė platintojų, kuriuos Jūs pakvietėte į verslą, užsakymų apimtis, tuo daugiau Jūs gausite „greitų išmokų“.

- išmokas nuo ameninių LP: Jūs gaunate 25 procentus nuo asmeninių apimčių, viršijančių 100 LP. Paprastai ir lengvai.

- power Pool: dalyvaudami Power Pool, Jūs gaunate savo dalį nuo visų kompanijos rinkų uždarbio. Tai yra taip vadinamas „bendras katilas“, iš kurio galima kiekvieną mėnesį „išimti“ papildomų pinigų.

- begalybės komisinius (Infinity commissions): išmokų dydis didėja augant organizacijai. Kompanija ne tik dosniai išmoka už tiesioginius darbo rezultatus, bet ir moka už tinklo augimą tol, kol platintojas susidurs su kitu to pačio rango platintoju.

- apart to, planas numato skatinančias keliones:

Great Escape+:

Vystantiems savo verslą sparčiais tempais kompanija siūlo neįtikėtiną atlygį - Great Escape+. Apart poilsio, parduotuvių lankymo, platintojų renginių, Jūs gausite unikalų treningą su 4Life vadovais bei aukšto rango platintojais.

Great Escape+ iš tiesų yra pasakiška kelionė į pačias patraukliausias pasaulio vietas.

Su planu Life RewardsTM lengva dirbti kiekvienam:
- planas subalansuotas.

- bonusų čekis 4Life susideda iš keturių išmokų per mėnesį.

- kompanija siūlo vieną iš aukščiausių išmokų sistemų (64 procentai).

- dėka Power Pool lengva pradėti savo verslą.

- begalybės bonusai (Infinity commissions) suteikia neriboto uždarbio galimybę.

- Jūs tampate nuolatos siekiančios sėkmės 4Life komandos nariu.

Kompanija supranta, kad Jūsų svajonės įgyvendinimui apart galingo išmokų plano reikia ir sistematiško verslo vystymo.

Kompanija 4Life išsiskiria patikrinta sėkmės siekimo sistema.

Ši sistema turi:

- būtinus verslo įrankius;

- kokybiškas prezentacijas;

- efektyvų kiekvieno platintojo nuopelnų pripažinimą;

- išsamų treningą;

- galimybę kurti verslą.

Sistema suteikia reikalingą pagalbą nepriklausomai nuo to, ar Jūs mokotės bendraudami su lyderiu, dalyvaudami seminare internetu, akademijoje „Lyderis tavyje“ arba konferencijoje telefonu.

Grižti į pradžia